Wyjdź z cienia

Namioty reklamowe z nadrukiem na zamówienie to jeden z najskuteczniejszych sposobów promocji firmy podczas imprez plenerowych czy wystaw.

Nadrukami na namiotach reklamowych zajmujemy się od wielu lat.

Z doświadczenia wiemy, że namiot z nadrukiem przyciągnie kilkukrotnie więcej klientów.


Nadruk na całej powierzchni lub dyskretne logo

Pracujemy tylko z najwyższej jakości foliami i farbami na rynku. Realizujemy dwa rodzaje nadruków: naprasowanki oraz nadruki sublimacyjne. Jesteśmy w stanie wykonac nadruk na każdym centymetrze plandeki na namiocie.
Szybka dostawa to nasz priorytet

Nadruki wykonujemy bardzo szybko. Po dostarczeniu materiałów graficznych i zatwierdzeniu wizualizacji od razu przystępujemy do produkcji. Często klienci są pod presją terminów wydarzeń czy wystaw. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wszystko zostało dostarczone, wyprodukowane na czas i zgodnie z oczekiwaniami. Sukces każdego sprzedawcy ukryty jest w doskonałej prezentacji. Pracujemy na pełnych obrotach, abyś mógł skutecznie promować się namiotem promocyjnym od nas.


Nasze namioty staną się Twoim partnerem

Produkujemy namioty w różnych wzorach, ale łączy je jedno: są profesjonalne, szybkie w rozkładaniu i trwałe. 

Namiotu nie kupuje się na jeden sezon czy dwa. Namiot marki BRIMO szczyci się długą żywotnością zarówno plandeki, jak i konstrukcja, dlatego na namiot masz 5 lat gwarancji. 
Nieograniczona ilość kolorów reklamy na namiocie

 Nadruk systemem naprasowania folii działa w następujący sposób: w folii zostanie wycięte Twoje logo lub napis i zostanie naniesione bezpośrednio na plandekę namiotu za pomocą prasy termicznej. Do wyboru mamy 16 różnych kolorów folii. Jeśli Twoje logo zawiera więcej niż jeden kolor, po prostu drukujemy logo na profesjonalnej drukarce na białej folii, wycinamy, a następnie naprasujemy na tkaninę namiotu.

W przypadku naprasowywania cena uzależniona jest od ilości użytej folii. Aby móc szybko obliczyć dla Ciebie cenę w programie, musimy stworzyć wizualizację 2D na podstawie wypełnionego powyżej formularza. 


BRIMO® wiodący producent namiotów reklamowych

Namioty reklamowe to doskonały sposób na mobilną ekspozycję zewnętrzną Twojej firmy.Obecny kształt namiotów zawdzięczamy naszym klientom.

Dzięki opiniom stale ulepszamy i udoskonalamy namioty BRIMO, aby utrzymać pozycję lidera na rynku. Wytrzymałość, trwałość, łatwa obsługa i przystępna cena to nasze główne punkty, na które kładziemy nacisk przy produkcji namiotów reklamowych.